Ubytování ve Francii, Blonville sur mer (Normandie) v apartmánu 'Les Corniches du Mont Canisy'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Corniches du Mont Canisy, Blonville sur mer
★★

Francie, Normandie, Blonville sur mer

Francie, Normandie, Blonville sur mer
Číslo objektu: FR1801.170.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1801_170_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.559,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon 1 m2, jižní orientace, terasa 13 m2, jižní orientace, zahrada 60 m2. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Blonville sur Mer 5 km od Deauville: Rezidence 'Les Corniches du Mont Canisy', 4-podlažní. 500 m od centra, na kopci, 700 m od moře. V domě: výtah. (10 schodů). Potraviny, restaurace 500 m, písečná pláž 700 m. Tenis 700 m. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Deauville. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Blonville sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Akce: Americký Filmový Festival na začátku září, proslavený trh koní, vína, umění a malířství v srpnu a listopadu. Polo World Championship. Mezinárodní show koní v červenci. Zajímavosti: divadlo, dvě koňská závodiště. letovisko s 1'338 obyvatel, na severovýchodě regionu přímo u moře, 203 km severo-západně od Paris, 46 km od Caen. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Tenis.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 07:32
Mapa stránek ...