Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Garden Fleuri' - Francie (Normandie), Blonville sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 47 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Balkon 1 m2, západní orientace, terasa 10 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na kra ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Garden Fleuri, Blonville sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1801_150_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 47 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Balkon 1 m2, západní orientace, terasa 10 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:14
Mapa stránek ...