Ubytování ve Francii, Blonville sur mer (Normandie) v apartmánu 'Le Garden Fleuri'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Garden Fleuri, Blonville sur mer
★★★

Francie, Normandie, Blonville sur mer

Francie, Normandie, Blonville sur mer
Číslo objektu: FR1801.150.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1801_150_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.002,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 47 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Balkon 1 m2, západní orientace, terasa 10 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Blonville sur Mer 4 km od Deauville: Rezidence 'Le Garden Fleuri', 3-podlažní. V centru obce Blonville sur Mer, 450 m od moře, 450 m plaz. V rekreačním zařízení: výtah. (1 schod). Obchod, potraviny 200 m, supermarket 3 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Deauville-Trouville' 5.2 km, krytý bazén 4.2 km, termální bazén 'Deauville' 4.2 km. Golfové hřiště 6.6 km, tenis 350 m, jízdárna 450 m. Atrakce v blízkosti: Hippodrome de Clairefontaine 3.3 km, Mémorial de Caen 43 km, Plage du débarquement d'Arromanches 84 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Deauville.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Blonville sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Akce: Americký Filmový Festival na začátku září, proslavený trh koní, vína, umění a malířství v srpnu a listopadu. Polo World Championship. Mezinárodní show koní v červenci. Zajímavosti: divadlo, dvě koňská závodiště. letovisko s 1'338 obyvatel, na severovýchodě regionu přímo u moře, 203 km severo-západně od Paris, 46 km od Caen. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Tenis.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:06
Mapa stránek ...