Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Au coeur des Pommiers' - Francie (Normandie), Beaufour-Druval. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 45 m2, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna. Salón s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Au coeur des Pommiers, Beaufour-Druval

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1848_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna. Salón s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:35
Mapa stránek ...