Ubytování ve Francii, Beaufour-Druval (Normandie) v rekreačním domě 'Au coeur des Pommiers'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Au coeur des Pommiers, Beaufour-Druval
★★

Francie, Normandie, Beaufour-Druval

Francie, Normandie, Beaufour-Druval
Číslo objektu: FR1848.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1848_100_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.995,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna. Salón s TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Auvillars 2 km od Bonnebosq: Rodinný dům 'Au coeur des Pommiers'. 2 km od centra Bonnebosq, 20 km od moře, 20 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 160 m2 (oplocená). Gril, parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, bar 2 km, pekárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Beaufour-Druval:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 450 obyvatel 25 km od moře.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:07
Mapa stránek ...