Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Londes' - Francie (Normandie), Bayeux. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojový dům 318 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 10 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), CD, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu. Otevřená velká kancelář 30 m2. 1x malý pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). Velká kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Plynové topení. V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v dé ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Londes, Bayeux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1802_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 318 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 10 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), CD, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu. Otevřená velká kancelář 30 m2. 1x malý pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1x dvoulůžko (140 cm). Velká kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Plynové topení. V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 208 cm). Velký herní místnost s knihovna a rádio. 1x velký pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 1x dětský pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm). Koupelna/WC, dvojumyvadlo. Topení na naftu (extra). Parketové podlahy. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta). Pozor prosím: vhodné pro rodiny byt orientace do dvora. TV jen FR. Ložní prádlo a ručníky jsou poskytovány, ale musí být vyžádány před příjezdem u držitele klíčů. V prvním patře je herna s kulečníkem, šipkami, stolním tenisem a fotbálkem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:27
Mapa stránek ...