Ubytování ve Francii, Quelneuc (Morbihan) v apartmánu 'Le Bois Peschard'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Bois Peschard, Quelneuc
★★★★

Francie, Morbihan, Quelneuc

Francie, Morbihan, Quelneuc
Číslo objektu: FR2622.3.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2622_3_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.996,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Le Châtaignier' dům pro 4 osob, 87 m2 na 2 podlažích, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, DVD, rádio, CD a krbová kamna. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a mraznička. Jídlo: snídaně (extra).Koupelna a oddělené WC.Terasa 20 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: žehlička, pračka, sušička.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, pěkný selský statek 'Le Bois Peschard', renovovaný v roce 2011, obklopen stromy a loukami.Zařízení domu: herní místnost, biliár, sauna (ke spoluužívání).Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: klidná poloha v zeleni, na okraji lesa. Výhled z domu na les.Okolí domu: park (ke spoluužívání, 9'000 m2), krytý bazén (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 10 m x šířka 4 m), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), ohniště (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 5 km, potraviny 1 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, písečná pláž 45 km, tenis 10 km, jízdárna 5 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:00
Mapa stránek ...