Ubytování ve Francii, Vaugines (Luberon) v apartmánu 'Paradis'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Paradis, Vaugines
★★

Francie, Luberon, Vaugines

Francie, Luberon, Vaugines
Číslo objektu: FR8021.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8021_101_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.426,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 41 m2 na 2 podlažích. Salón 25 m2 s otevřený krb a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie 13 m2, výška stropu 130 - 180 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). E-topení. Terasa 15 m2, jižní orientace terasa 110 m2. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Malá chalupa 'Paradis'. Samostatně stojící, klidná poloha. Společné: pozemek 4 ha, bazén (10 x 5 m, hloubka 150 cm, 01.05.-15.10.). Domek u bazénu s lednicí, parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, koupaliště 3 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vaugines:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, stará vesnice s 469 obyvatel, 20 km jižně od Apt, 15 km jižně od Bonnieux, 30 km východně od Cavaillon. Románský kostel se stal známý pro Pagnol. Ideální místo pro milovníky přírody.
informace pro letní ubytování
Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:28
Mapa stránek ...