Ubytování ve Francii, Saint Saturnin d'Apt (Luberon) v rekreačním domě 'Le Puits Du Geai'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Puits Du Geai, Saint Saturnin d'Apt
★★★

Francie, Luberon, Saint Saturnin d'Apt

Francie, Luberon, Saint Saturnin d'Apt
Číslo objektu: FR8033.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8033_105_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.233,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 30 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril. Výhled. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Lednička s mrazicím boxem. Krbové dřevo extra. Kauce: Euro 305,-.
Informace o domě (rezidenci)
Statek ze 17. století, zcela zrestaurovaný, rozdělený na dva k sobě sousedícíi domy s vlastnimi vchody. Jeden z obou řadovýcnh domů obývá majitel. Ideální polohba pro milovníky přírody a turisty mas 'Le Puits Du Geai', z 17. století, renovovaný. Samostatně stojící, klidná poloha. Společné: pozemek 1 ha s stromy. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, restaurace 3 km, koupaliště 3 km. Tenis 10 km. Turistické oblasti Ayguier neuf 2 km, Travignon 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: FR8033.105 se nachází na stejném pozemku. Jezero Apt 10 km. Výhled na hory oblasti Vaucluse a na Luberon. Na pozemku, 50 m vzdálenem je chráněný, pro majitele rezervovaný bazén.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Saturnin d'Apt:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 2'393 obyvatel, 17 km severně od Gordes, 20 km severně od Fontaine de Vaucluse, 65 km od Aix en Provence.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Plachtění v Apt. Kanoisitka ve Fontaine de Vaucluse 20 km. Jízdárna v Roussillon.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:15
Mapa stránek ...