Ubytování ve Francii, Saignon (Luberon) v rekreačním domě 'Villa Isabelle'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Villa Isabelle, Saignon
★★★

Francie, Luberon, Saignon

Francie, Luberon, Saignon
Číslo objektu: FR8032.111.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8032_111_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 27.582,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 110 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. El. topeni: extra od 01. 11. - 30. 04. dle spotřeby k placení na místě.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní rodinný dům 'Villa Isabelle'. Osada s 3 domy, mimo obec. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'000 m2 (oplocený), stromy, bazén (10 x 3 m, hloubka 120 - 180 cm, 27.04.-30.09.) s roletami. Venkovní sprcha, gril. Cena za topení se platí na místě (01.11.-30.04.). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 5 km, restaurace 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Bazén s ochranným zařízením (el. posuvná střecha). Vnější sprcha (studená voda). Kolem bazénu je dřevěné obložení - 90 m2. Dům je v osadě se 3 vilami. Jízdárna v bezprostřední blízkosti.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saignon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Stará vesnice s 1'045 obyvatel, 3 km jiho-východně od Apt, 57 km od Avignon. Pozoruhodné: kostel Notre Dame de Pitié.
informace pro letní ubytování
Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. V létě početné slavnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:17
Mapa stránek ...