Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalets Fleurance' - Francie (Lotrinsko-Vogézy), La Bresse. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Le Kuka', 4-pokojová chata 71 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. E-topení. Vytápění pouze od 01.10. do 30.04. Velká terasa krytá. Zahradní nábyt ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalets Fleurance, La Bresse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5370_303_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Le Kuka', 4-pokojová chata 71 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. E-topení. Vytápění pouze od 01.10. do 30.04. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 15:57
Mapa stránek ...