Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Nol' - Francie (Lotrinsko-Vogézy), La Bresse. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Le Nol', 4-pokojová chata 52 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Terasa, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet ( ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Nol, La Bresse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5370_301_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Le Nol', 4-pokojová chata 52 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Terasa, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. El.topení a elektřina: extra, dle spotřeby, k placení na místě. Pračka ve sklepě v přízemí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 15:34
Mapa stránek ...