Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Planot' - Francie (Lotrinsko-Vogézy), La Bresse. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Le Planot', 2-pokojová chata 50 m2 na 3 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV (plochá obrazovka). WC zvlášť. Ve spodním patře: otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna. V horním patře: galerie s 1x lůžko. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. E-topení. Vytápění pouze od 01.10. do 30.04. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Planot, La Bresse

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5370_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Le Planot', 2-pokojová chata 50 m2 na 3 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV (plochá obrazovka). WC zvlášť. Ve spodním patře: otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna. V horním patře: galerie s 1x lůžko. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. E-topení. Vytápění pouze od 01.10. do 30.04. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:09
Mapa stránek ...