Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Gerbepal' - Francie (Lotrinsko-Vogézy), Gerbépal. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojová chata 51 m2, ve zvýšeném přízemí. Obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, digitální TV, video, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 100 - 200 cm s 2x lůžko. Terasa 20 m2. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Gerbepal, Gerbépal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5372_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 51 m2, ve zvýšeném přízemí. Obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, digitální TV, video, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 100 - 200 cm s 2x lůžko. Terasa 20 m2. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:00
Mapa stránek ...