Ubytování ve Francii, Gerbépal (Lotrinsko-Vogézy) v rekreačním domě 'Gerbepal'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Gerbepal, Gerbépal
★★

Francie, Lotrinsko-Vogézy, Gerbépal

Francie, Lotrinsko-Vogézy, Gerbépal
Číslo objektu: FR5372.150.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5372_150_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.566,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 51 m2, ve zvýšeném přízemí. Obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, digitální TV, video, rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 100 - 200 cm s 2x lůžko. Terasa 20 m2. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Gerbepal 8 km od Gerardmer: Chata 'Gerbepal'. Mimo obec, 8 km od centra Gerardmer, 8 km od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2. Zahradní nábytek, gril, garáž. Potraviny 400 m, restaurace 600 m, pekárna 400 m, koupaliště 8 km. Golfové hřiště 26 km, tenis 8 km, lyžařské sjezdovky 8 km. Známá jezera v okolí: G&rardmer 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Gerbépal:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 660 - 1.150 m n.m.
Doporučujeme navštívit: tovární obchody Vosges linen, Saboterie. Lázně pro léčbu dýchacích cest, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 10'000 obyvatel přímo u jezera, 40 km od Epinal, 55 km od Colmar, 80 km severo-západně od Mulhouse. V obci: obchody, potraviny, restaurace, diskotéka, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, fitness-centrum, sauna.
informace pro letní ubytování
Aquapark. Plachtění, kánoe. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding. 350 km turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Petanka, bowling, lukostřelba, paintball, výlety lodí, pádlování.
informace pro zimní ubytování
Počet přepravních zařízení: 20x celkem. 12x vleky. Celkem 40 km lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, zimní turistické cesty 50 km. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala. Další lyžařská střediska: La Bresse-Hohneck.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:40
Mapa stránek ...