Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kelche' - Francie (Lotrinsko-Vogézy), Gérardmer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 43 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), boiler (50 l). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: pračka. Parkování č. 7. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kelche, Gérardmer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr5375_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 43 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), boiler (50 l). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: pračka. Parkování č. 7. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:41
Mapa stránek ...