Ubytování ve Francii, Salviac (Lot & další) v rekreačním domě 'Pech Gaillard'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Pech Gaillard, Salviac
★★

Francie, Lot & další, Salviac

Francie, Lot & další, Salviac
Číslo objektu: FR3823.111.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3823_111_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.800,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 122 m2 na 2 podlažích. Komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). WC zvlášť. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let. Parkování (2 Auta). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
6 km od Salviac: Pěkný, útulný, komfortní rodinný dům 'Pech Gaillard', obklopen stromy. Mimo obec, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada (není oplocena) s trávníkem a stromy, bazén (14 x 7 m, hloubka 100 - 180 cm, 15.05.-28.10.) s alarmem. Cena za topení se platí na místě. Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, potraviny 6 km, supermarket 16 km, restaurace 10 km. Tenis 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: FR3823.110.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Salviac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Doporučujeme: regionální holubníky, originální pece na chleba, ruční výrobky a GR652 turistická stezka Rocamadour, která je součástí pouti sv Jakuba. Velká vesnice s 1'069 obyvatel, 37 km od Cahors, 89 km od Bergerac, 93 km od Périgueux. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka.
informace pro letní ubytování
Kánoe. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 06:55
Mapa stránek ...