Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Chenes' - Francie (Lot & další), Salviac. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 94 m2. Komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV a boiler (200 l). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. WC zvlášť. Gril, lehátka (5x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Chenes, Salviac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3823_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 94 m2. Komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, TV a boiler (200 l). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. WC zvlášť. Gril, lehátka (5x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 13:40
Mapa stránek ...