Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Lavit' - Francie (Lot & další), Puy-l'Evéque. Jedná se o ubytování pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. 8-pokojový dům 100 m2 na 3 podlažích. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Ve spodním patře: WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Suterén: sklep s pračkou. Přístup do 1. patra vnitřními i vnějšími kamennými schody. Lednička s mrazničkou ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Lavit, Puy-l'Evéque

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3819_103_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 100 m2 na 3 podlažích. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Ve spodním patře: WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Suterén: sklep s pračkou. Přístup do 1. patra vnitřními i vnějšími kamennými schody. Lednička s mrazničkou. Ke zkosené ložnici s malým střešním oknem vedou strmé schody. Ústřední topení. 'La Grange' je 3-pokojový-dům, 100 m2, dvoupodlažní: obytná jídelna s otevřeným krbem. Kuchyňský kout (4 sklokeramické plotýnky, trouba, myčka). 1 dvoulůžkový pokoj s přilehlou sprchou. WC zvlášť. Zkosené horní podlaží (výška stropu 0,8 - 2,2 m): 1 pokoj s francouzským lůžkem a velkým střešním oknem. Do obývacího pokoje otevřená galerie se 2 lůžky. Sprcha/WC. Ustřední topení. Kauce: Euro 610,-.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:03
Mapa stránek ...