Ubytování ve Francii, Puy-l'Evéque (Lot & další) v rekreačním domě 'Lavit'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Lavit, Puy-l'Evéque
★★

Francie, Lot & další, Puy-l'Evéque

Francie, Lot & další, Puy-l'Evéque
Číslo objektu: FR3819.103.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3819_103_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 36.873,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 100 m2 na 3 podlažích. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Ve spodním patře: WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Suterén: sklep s pračkou. Přístup do 1. patra vnitřními i vnějšími kamennými schody. Lednička s mrazničkou. Ke zkosené ložnici s malým střešním oknem vedou strmé schody. Ústřední topení. 'La Grange' je 3-pokojový-dům, 100 m2, dvoupodlažní: obytná jídelna s otevřeným krbem. Kuchyňský kout (4 sklokeramické plotýnky, trouba, myčka). 1 dvoulůžkový pokoj s přilehlou sprchou. WC zvlášť. Zkosené horní podlaží (výška stropu 0,8 - 2,2 m): 1 pokoj s francouzským lůžkem a velkým střešním oknem. Do obývacího pokoje otevřená galerie se 2 lůžky. Sprcha/WC. Ustřední topení. Kauce: Euro 610,-.
Informace o domě (rezidenci)
Le Boulvé 10 km od Puy l'Ev?que: 'Le Boulvé', 10 km jižně od Puy l'Eveque. 2 budovy na sobě nezávislé, plně restaurované, které jsou k pronajmutí společně: Starý mlýn a vedlejší budova 'Le Grange' se nacházejí v údolí na 6 ha velkém pozemku s loukou, lesem a poli, na břehu 2 rybníků (lovení pstruhů) a u řeky s vodopádem (2,5 m). Řeka protéká pozemkem po délce 900 m. Přírodní pozemek 2,5 ha. Barbecue. Terasa. Venkovní sprcha. Zemědělské produkty ze statku 500 m. Kánoe/kajak 8 km. Garáž (pro 1 vůz) s malou mrazničkou (50 l). Telefon pro příchozí a s kartou i pro odchozí hovory 05.65.24.54.35. Auto nezbytné. Větrný mlýn 'Lavit', obklopen loukami a poli. Mimo obec, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem a stromy, bazén (5 x 11 m, 20.05.-20.09.). Venkovní sprcha, terasa, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo na pozemku, garáž. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 10 km, restaurace 3 km. Golfové hřiště 37 km, tenis 7 km, jízdárna 8 km. Atrakce v blízkosti: Lot 4 km, Sarlat 70 km, Grottes de Lascaux 90 km, Rocamadour 90 km, Gouffre de Padirac 100 km. Známá jezera v okolí: canoe Kayak 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Puy-l'Evéque:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 122 m n.m.
Malé město s 2'500 obyvatel, 27 km od Biron, 30 km západně od Cahors, 35 km od Gourdon. Muzeum, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Bazén. Potápění, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 30 km. Minigolf. Rajtování 2 km. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Trh starožitností v červenci a slavnost s ohňostrojem v srpnu.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:17
Mapa stránek ...