Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Lapeyriere' - Francie (Lot & další), Montcuq. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 60 m2 s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Salón s panoramatickým oknem s TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Koupelna/sprcha, W ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Lapeyriere, Montcuq

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3818_103_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 60 m2 s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Salón s panoramatickým oknem s TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení (extra). Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Panoramatický výhled na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:47
Mapa stránek ...