Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hameaux des Lacs' - Francie (Lot & další), Monclar de Quercy. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 35 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV możno pronajmout (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace (extra). Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hameaux des Lacs, Monclar de Quercy

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3753_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 35 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV możno pronajmout (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace (extra). Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2017 18:14
Mapa stránek ...