Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Pigeonnier' - Francie (Lot & další), Gramat. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový dům 40 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obytná kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Ve 2. patře: (žebřík) 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Topení na naftu. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. K dispozici: kamna na dřevo. 2. patro je dosažitelné pokojem s francouzským lůžkem a žebříkem se shrnovacími dveřmi. Kuchyně a jídelna s kamenou ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Pigeonnier, Gramat

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3801_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 40 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obytná kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Ve 2. patře: (žebřík) 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Topení na naftu. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. K dispozici: kamna na dřevo. 2. patro je dosažitelné pokojem s francouzským lůžkem a žebříkem se shrnovacími dveřmi. Kuchyně a jídelna s kamenou podlahou.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:20
Mapa stránek ...