Ubytování ve Francii, Gramat (Lot & další) v rekreačním domě 'Le Pigeonnier'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Pigeonnier, Gramat
★★

Francie, Lot & další, Gramat

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Lot & další, Gramat
Číslo objektu: FR3801.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3801_102_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 7.449,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 40 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obytná kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Ve 2. patře: (žebřík) 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. Topení na naftu. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: hlásič kouře. K dispozici: kamna na dřevo. 2. patro je dosažitelné pokojem s francouzským lůžkem a žebříkem se shrnovacími dveřmi. Kuchyně a jídelna s kamenou podlahou.
Informace o domě (rezidenci)
St Jean La Gineste 16 km od Gramat: Malý rodinný dům 'Le Pigeonnier', rok výstavby 1769, renovovaný. Mimo obec. Společné: pozemek 1'500 m2, bazén (12 x 6 m, hloubka 85 - 185 cm, 15.05.-15.09.). Ping-pong. Cena za topení se platí na místě (01.10.-15.04.). Parkovací místo na pozemku. Obchod 8 km, restaurace 8 km. Atrakce v blízkosti: Rocamadour 26 km, Gouffre de Padirac 13 km, Parc animalier de Gramat 17 km, Sarlat 71 km, Grootes de Lascaux 81 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Dům venkovskeho stylu. Pozemek je společný s domem F3801/10. V blíkosti je aktivní selský statek majitele.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 07:09
Mapa stránek ...