Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Grange' - Francie (Lot & další), Gramat. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 115 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie zkosený. WC zvlášť. Topení na naftu. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Lednička s mrazícím boxem. Dvoulůžkový pokoj v horním podlaží s malým oknem. Ustřední topení: extra od 01. 11. do 30. 04, dle spotřeby k placení na ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Grange, Gramat

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3801_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 115 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie zkosený. WC zvlášť. Topení na naftu. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Lednička s mrazícím boxem. Dvoulůžkový pokoj v horním podlaží s malým oknem. Ustřední topení: extra od 01. 11. do 30. 04, dle spotřeby k placení na místě.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:08
Mapa stránek ...