Ubytování ve Francii, Gramat (Lot & další) v rekreačním domě 'La Grange'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Grange, Gramat
★★

Francie, Lot & další, Gramat

Francie, Lot & další, Gramat
Číslo objektu: FR3801.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3801_101_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.769,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 115 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie zkosený. WC zvlášť. Topení na naftu. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Lednička s mrazícím boxem. Dvoulůžkový pokoj v horním podlaží s malým oknem. Ustřední topení: extra od 01. 11. do 30. 04, dle spotřeby k placení na místě.
Informace o domě (rezidenci)
St Jean la Gineste 16 km od Gramat: 'Le Grange' je restaurovaný dům vesnického stylu v rodinný dům 'La Grange'. Mimo obec. Společné: pozemek 1'500 m2, bazén (12 x 6 m, hloubka 85 - 185 cm, 15.05.-15.09.). Ping-pong. Cena za topení se platí na místě (01.10.-15.04.). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 8 km, restaurace 8 km. Atrakce v blízkosti: Rocamadour 26 km, Parc animalier de Gramat 17 km, Gouffre de Padirac 13 km, Sarlat 71 km, Grottes de Lascaux 81 km. Pozor prosím: auto doporučeno. na stejném pozemku jako 'Le Grange' je také dům F3801/102 a aktivní farma.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:54
Mapa stránek ...