Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L'Oustal de la Rode' - Francie (Lot & další), Figeac. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu, k bazénu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (DSL/LAN). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 dom ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L'Oustal de la Rode, Figeac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3810_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu, k bazénu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (DSL/LAN). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přístup do kuchyně přes 4 schody. Dvojité zasklení. V ceně ubytování: 2 hodiny úklidu týdně.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:34
Mapa stránek ...