Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Champ du Lac' - Francie (Lot & další), Cazals. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Parkování (2 Auta). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povolen ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Champ du Lac, Cazals

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3820_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Parkování (2 Auta). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:04
Mapa stránek ...