Ubytování ve Francii, Cazals (Lot & další) v rekreačním domě 'Le Champ du Lac'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Champ du Lac, Cazals
★★

Francie, Lot & další, Cazals

Francie, Lot & další, Cazals
Číslo objektu: FR3820.120.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3820_120_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.661,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Parkování (2 Auta). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Stará, komfortní, samostatná chata 'Le Champ du Lac', obklopen stromy. Osada s 8 domy, na kraji obce, 6 km od centra, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (není oplocena) s trávníkem, bazén oplocený (10 x 5 m, hloubka 100 - 180 cm, 15.05.-28.10.) s alarmem. Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, potraviny 6 km, supermarket 16 km, restaurace 10 km. Tenis 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Cazals:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 150 m n.m.
Historická vesnice s 600 obyvatel, 38 km od Sarlat la Caneda, 48 km od Cahors, 61 km od Rocamadour. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace. Památky: kaple Boissierete, kostel St Vincent de Marminiac a kaple St Andre des Arques.
informace pro letní ubytování
Tenis. Turistické cesty. Jezero ke koupání, údolí la Masse s tematickými prohlídkami.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 13:28
Mapa stránek ...