Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'André' - Francie (Lot & další), Buzan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV, elektrické topení a kamna na dřevo. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přenosné elektrické topení ve všech ložnicích.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu André, Buzan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3653_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV, elektrické topení a kamna na dřevo. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přenosné elektrické topení ve všech ložnicích.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:22
Mapa stránek ...