Ubytování ve Francii, Buzan (Lot & další) v apartmánu 'André'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu André, Buzan
★★

Francie, Lot & další, Buzan

Francie, Lot & další, Buzan
Číslo objektu: FR3653.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3653_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.295,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV, elektrické topení a kamna na dřevo. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přenosné elektrické topení ve všech ložnicích.
Informace o domě (rezidenci)
Buzan 9 km od Saint Lary: Chalupa 'André', 2-podlažní, z 19. století. V obci, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený). Potraviny 6 km, supermarket 20 km, restaurace 2 km. Lyžařské sjezdovky 20 km. Atrakce v blízkosti: Castillon en Couserans 6 km, St Girons 20 km, Ax Les Thermes 105 km, Toulouse 120 km, Foix 65 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Buzan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 700 m n.m.
Obec Buzan se nachází v údolí Bellongue, na jižním svahu. Malá vesnice s 30 obyvatel, 64 km od Foix, 120 km od Toulouse, 154 km od Pau. Veškeré služby, Argein/ St Lary, 5 - 10 km.
informace pro letní ubytování
Turistické cesty, horská turistika. Bazén a sportovní hříště v St Girons 20 km. Mnoho turistických stezek k poznávání Ari?ge. Podzemní řeka La Bouiche. Památky v regionu, 'Les Comminges', vzdálené 100 km.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko BOUTX LE MOURTIS, 20 km, poloha údolní stanice 1'380 m, počet přepravních zařízení: 12x celkem. Sněhový park. Bežkařské tratě. Sáňkařské dráhy. 45 km trasa, která může být zdolána sněžnicemi. Středisko sousedí se Španělskem a nabízí 2 sjezdovky: severní svah s lesem a jižní svah naproti Pic d'Aneto.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:31
Mapa stránek ...