Ubytování ve Francii, Pornic (Loire-Atlantique) v apartmánu 'Port Saint Jacques'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Port Saint Jacques, Pornic
★★

Francie, Loire-Atlantique, Pornic

Francie, Loire-Atlantique, Pornic
Číslo objektu: FR2540.950.8
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2540_950_8/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.125,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Velká terasa 45 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování č. 8. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
La Bernerie en Retz 5 km od Pornic: Rezidence 'Port Saint Jacques'. 1 km od centra la Bernerie en Retz, 200 m od moře, 200 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: bazén oplocený (6 x 12 m2, hloubka 80 - 220 cm, 15.06.-15.09.). Obchod 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 200 m. Golfové hřiště (18 jamek) 8.2 km. Atrakce v blízkosti: planete sauvage 28 km, le puy du fou 134 km, le sentier des daims 21 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Pornic:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, známé letovisko s 12'500 obyvatel, 51 km západně od Nantes, 40 km jižně od La Baule. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Nádraží Pornic s výlučně letním provozem. Pozoruhodné: vinice, solivary, chov ústřic. 3 oblastní trhy po 4 dny v týdnu, pro oblast typické obchody, gastronomické restaurace. Rybářskému přístavu dominuje zámek Barbe Bleue (Gilles de Retz).
informace pro letní ubytování
Pláž. Písečná pláž, 50 m od obce. Zátoka ke koupání. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Safari Parc'. Výlety na člunech. 14 km dlouhá pěšina podél divokého pobřeží. Karting.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 18:15
Mapa stránek ...