Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet VIP' - Francie (Limousin), Meyrignac-l'Eglise. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Chalet VIP', 2-pokojová chata 50 m2. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna a WC zvlášť. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). E-topení. Velká terasa 14 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povo ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet VIP, Meyrignac-l'Eglise

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4198_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Chalet VIP', 2-pokojová chata 50 m2. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna a WC zvlášť. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). E-topení. Velká terasa 14 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2017 12:27
Mapa stránek ...