Ubytování ve Francii, Beynat (Limousin) v rekreačním domě 'Hameaux de Miel'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Hameaux de Miel, Beynat
★★

Francie, Limousin, Beynat

Francie, Limousin, Beynat
Číslo objektu: FR4180.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4180_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.562,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 35 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV możno pronajmout. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Hameaux de Miel'. Na kraji obce, 2 km od centra Beynat, klidná poloha na kopci, 300 m od jezera. Společné: zahrada 9 ha, krytý bazén vyhřívaný (12.04.-26.09.). Boccia (Pétanque), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, pračka (společné, extra). Parkovací místo. Obchod 2 km, pláž ke koupání 300 m, jezero ke koupání 'Miel' 300 m. Jízdárna, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 800 m. Atrakce v blízkosti: Collonges La Rouge 18 km, Curemonte 18 km, Gouffre de Padirac, Brive la Gaillarde 20 km, Accrobranche.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 04:58
Mapa stránek ...