Ubytování ve Francii, Beaulieu sur Dordogne (Limousin) v rekreačním domě 'Surdoire'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Surdoire, Beaulieu sur Dordogne
★★

Francie, Limousin, Beaulieu sur Dordogne

Francie, Limousin, Beaulieu sur Dordogne
Číslo objektu: FR4192.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4192_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.685,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s bar. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Krb s vložkou.
Informace o domě (rezidenci)
La Chapelle aux Saints 15 km od Beaulieu: Rodinný dům 'Surdoire'. Mimo obec. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2. Zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu. (8 schodů). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km. Tenis 8 km. Atrakce v blízkosti: Gouffre de Padirac 25 km, Rocamadour 30 km, Sarlat 60 km, Grottes de Lascaux 80 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Beaulieu sur Dordogne:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Na břehu řeky Dordogne postavené Beaulieu, děkuje svému stupni popularity krásnému románskému kostelu a starému Benediktinskému klášteru staré, kouzelné město s 1'347 obyvatel, 80 km od Sarlat. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, pamětihodnosti. Za prohlídku stojí geologická pozoruhodnost 'Le Gouffre de Padirac' a středověké město Rocamadour, sestává z labyrintu úzkých, starým zdivem orámovaných ulic.
informace pro letní ubytování
Kánoe. Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Výchozí bod pro četné exkurze. Pláž na pobřeží řeky Dordogne. Doprovodné výlety nákladním člunem.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:51
Mapa stránek ...