Ubytování ve Francii, Aubazine (Limousin) v rekreačním domě 'Chastagnol'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Chastagnol, Aubazine
★★

Francie, Limousin, Aubazine

Francie, Limousin, Aubazine
Číslo objektu: FR4179.115.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4179_115_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.973,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Chastagnol', 500 m n.m.. V obci 4 km od centra d'Aubazine, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 1 ha, bazén oplocený (15 x 7 m, hloubka 110 - 220 cm, 15.06.-15.09.). K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 1'000 m2. Terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 4 km, obchodní centrum 14 km, restaurace 4 km, pekárna 4 km. Golfové hřiště (18 jamek), tenis 800 m, cyklistická stezka 1 km. Atrakce v blízkosti: Brive La Gaillarde 15 km, Collonges la Rouge 19 km, Argentat/ Beaulieu 25 km, Grottes de lascaux 60 km, Rocamadour/Casino d'Alvignac 70 km, Sarlat 80 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt ref.: FR4179.116.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Aubazine:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 3'301 obyvatel, 41 km od Sarlat, 15 km od Brive, 15 km od Tulle. Veškeré služby v místě. Pamětihodnosti. Pozoruhodný cisterciánský kostel a pozůstatky kláštera pro ženy.
informace pro letní ubytování
Tenis (3 km), golfové hřiště 27 jamek, Coiroux 3 km. Rajtování, Coiroux 3 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Ve 3 km vzdálenosti je turistické centrum Le Coiroux (celoročně přístupné), placené vstupné od 01. 07. do 31. 08.): jezero ke koupání, šlapadla, lukostřelba.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 16:57
Mapa stránek ...