Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Tres Peuch' - Francie (Limousin), Argentat. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV a kamna na dřevo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled do údolí. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj: stůl s lavicemi.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Tres Peuch, Argentat

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4175_111_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV a kamna na dřevo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled do údolí. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj: stůl s lavicemi.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:40
Mapa stránek ...