Ubytování ve Francii, Argentat (Limousin) v rekreačním domě 'Tres Peuch'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Tres Peuch, Argentat
★★★

Francie, Limousin, Argentat

Francie, Limousin, Argentat
Číslo objektu: FR4175.111.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr4175_111_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.728,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV a kamna na dřevo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled do údolí. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj: stůl s lavicemi.
Informace o domě (rezidenci)
Saint Chamant 6 km od Argentat: Chalupa 'Tres Peuch', renovovaný. Na kraji obce, 5 km od centra Argentat, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1 ha, zahrada 1'000 m2 (oplocená), bazén (11 x 5 m, hloubka 100 - 200 cm, 15.05.-30.09.). Příjezd vede až k objektu. (8 schodů). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 300 m, restaurace 5 km. Tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Argentat 5 km, Gouffre de Padirac 50 km, Rocamadour 70 km, Grottes de Lascaux 90 km, Sarlat 100 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlavní silnice 20 m od domu. na 1 ha částečně zalesněném pozemku na svahu. Vodní centrum, kanu 5 km, turistické cesty a rybolov v blízkosti. Na pozemku je strá stodola.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Argentat:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 188 m n.m.
Malé, staré město s 3'400 obyvatel, 25 km severo-východně od Beaulieu-sur-Dordogne, 30 km jiho-východně od Tulle, 35 km od Padirac. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Bazén vyhřívaný. Plachtění, veslování. Tenis. Rybaření. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:05
Mapa stránek ...