Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Albret' - Francie (Les Landes), Vieux-Boucau. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 31 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x pohovka. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 31. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Albret, Vieux-Boucau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3402_1_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 31 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x pohovka. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 31. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:31
Mapa stránek ...