Ubytování ve Francii, Vieux-Boucau (Les Landes) v apartmánu 'Albret'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Albret, Vieux-Boucau
★★

Francie, Les Landes, Vieux-Boucau

Francie, Les Landes, Vieux-Boucau
Číslo objektu: FR3402.1.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3402_1_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.824,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 31 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x pohovka. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 31. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vieux Boucau 17 km od Hossegor: Rezidence 'Albret', 2-podlažní. V obci, 700 m od centra, 1.7 km od moře, 45 m od jezera, 1.7 km plaz. Obchod 700 m, písečná pláž 1.7 km, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 45 m. Golfové hřiště 6 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vieux-Boucau:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé, rušné letovisko s 1'400 obyvatel, 16 km severně od Hossegor, 19 km od Capbreton, 36 km od Bayonne. Veškeré služby v místě. Folklórní večery, muzeum. Stavby jsou seskupeny kolem 60 ha vnitrozemského jezera.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Plachtění, kánoe. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:39
Mapa stránek ...