Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Lacouture' - Francie (Les Landes), Tarnos. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wirele ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Lacouture, Tarnos

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3429_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 12:24
Mapa stránek ...