Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maria Callas' - Francie (Les Landes), Tarnos. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 49 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 32.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maria Callas, Tarnos

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3429_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 49 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 32.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:54
Mapa stránek ...