Ubytování ve Francii, Tarnos (Les Landes) v apartmánu 'Maria Callas'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Maria Callas, Tarnos
★★

Francie, Les Landes, Tarnos

Francie, Les Landes, Tarnos
Číslo objektu: FR3429.120.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3429_120_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.542,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 49 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 32.
Informace o domě (rezidenci)
TARNOS 19 km od Hossegor: Rezidence 'Maria Callas'. 4 km od moře, 4 km plaz. V rekreačním zařízení: výtah. Potraviny 500 m, supermarket 2 km, bar 500 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 6 km, písečná pláž 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Hossegor.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Tarnos:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město s 11'410 obyvatel, 7 km od Bayonne, 15 km od Biarritz, 20 km od Hossegor.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 5 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 15:48
Mapa stránek ...