Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Douc' - Francie (Les Landes), Seignosse Le Penon. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích v 3. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. V horním patře: otevřená galerie s 1x francouzským lužkem. Zahradní nábytek. Parkování č. 10. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Lodžie, 4 m2. Galerie je otevřená k obývacímu pokoji. WIFI not possible. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Douc, Seignosse Le Penon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3405_900_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích v 3. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. V horním patře: otevřená galerie s 1x francouzským lužkem. Zahradní nábytek. Parkování č. 10. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Lodžie, 4 m2. Galerie je otevřená k obývacímu pokoji. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:28
Mapa stránek ...