Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Cutyot' - Francie (Les Landes), Seignosse Le Penon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 55 m2 v 4. patře, východní orientace. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: pračka.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Cutyot, Seignosse Le Penon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3405_645_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 55 m2 v 4. patře, východní orientace. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:02
Mapa stránek ...