Ubytování ve Francii, Seignosse Le Penon (Les Landes) v apartmánu 'Le Cutyot'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Cutyot, Seignosse Le Penon
★★

Francie, Les Landes, Seignosse Le Penon

Francie, Les Landes, Seignosse Le Penon
Číslo objektu: FR3405.645.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3405_645_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.101,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 55 m2 v 4. patře, východní orientace. Pěkné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Seignosse Le Penon 6 km od Hossegor: Rezidence 'Le Cutyot', 4-podlažní. 100 m od moře, 5 km od jezera, nutno přejít silnici. V rekreačním zařízení: odkládací místnost na kola. Obchod, potraviny, restaurace 100 m, písečná pláž 'Le Penon' 100 m. Golfové hřiště (18 jamek) 3.5 km. Atrakce v blízkosti: Parc Aquatique Atlantic Park 200 m, Skate Park 200 m. Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Seignosse Le Penon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 7 km od Hossegor, 35 km severně od Biarritz. Veškeré služby, Hossegor, 7 km. Ráj pro surfaře./*Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky. Na dostupnost se ptejte při rezervaci u agentury Interhome.
informace pro letní ubytování
Ráj pro surfaře. Písečná pláž. Aquapark '1.06-15.09'. Surfování. Tenis (17x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek 1x další golfová hřiště v 10 km. Minigolf. Rajtování, Saint Vincent de Tyrosse 10 km. Rybaření. 40 km turistické cesty. 50 km cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:40
Mapa stránek ...