Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Airial' - Francie (Les Landes), Seignosse Le Penon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 33 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. WIFI not possible.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Airial, Seignosse Le Penon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3405_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 33 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 06:35
Mapa stránek ...