Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Juncades' - Francie (Les Landes), Seignosse Le Penon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 45 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: otevřená galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pro informaci: galerie situovaná k obývacímu pokoji.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Juncades, Seignosse Le Penon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3405_300_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: otevřená galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pro informaci: galerie situovaná k obývacímu pokoji.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:44
Mapa stránek ...