Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L arrigade' - Francie (Les Landes), Seignosse Le Penon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 35 m2 na 2 podlažích, východní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s elektrické topení. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. V podkroví: koupelna. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na les. K dispozici: pračka, sušička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. WIFI not possible.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L arrigade, Seignosse Le Penon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3405_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 35 m2 na 2 podlažích, východní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s elektrické topení. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. V podkroví: koupelna. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na les. K dispozici: pračka, sušička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:45
Mapa stránek ...