Ubytování ve Francii, Saint Martin de Seignanx (Les Landes) v rekreačním domě 'Isle'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Isle, Saint Martin de Seignanx
★★★

Francie, Les Landes, Saint Martin de Seignanx

Francie, Les Landes, Saint Martin de Seignanx
Číslo objektu: FR3431.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3431_110_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 31.728,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 110 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně 20 m2 (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Terasa 15 m2, krytá, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
St Martin de seignanx 18 km od Hossegor: Pěkný řadový dům 'Isle'. 10 km od moře, 10 km plaz. Společné: pozemek 1'100 m2. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2, bazén (9 x 4 m, hloubka 160 - 160 cm, 07.07. a 09.09.) s alarmem. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, bar 1 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Bayonne' 24 km, písečná pláž 'Ondres Plage' 10 km. Atrakce v blízkosti: Aquatic Landes 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Hossegor. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Martin de Seignanx:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice s 4'893 obyvatel, 6 km od ondres, 12 km od bayonne, 24 km od hossegor.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:43
Mapa stránek ...